Produkcja kosmetyków na zlecenie – jak działa private label i white label?

Spis treści

Kosmetyki z Twoim logo – bez konieczności własnej fabryki

Rynek kosmetyczny rozwija się dynamicznie, a konsumenci coraz częściej szukają produktów dopasowanych do konkretnych potrzeb i wartości. To otwiera przestrzeń dla marek, które chcą zaistnieć na rynku, ale niekoniecznie inwestować we własną linię produkcyjną. Właśnie tutaj pojawia się rozwiązanie w postaci produkcji kontraktowej, czyli usług typu private label i white label. Dzięki nim możesz stworzyć własną linię kosmetyków – bez kosztów związanych z technologią, personelem czy infrastrukturą. To idealna opcja dla startupów, salonów kosmetycznych, sklepów z kosmetykami naturalnymi czy influencerów chcących wprowadzić autorskie produkty.

Czym różni się private label od white label?

Private label to produkcja kosmetyków na indywidualne zamówienie, z recepturą opracowaną specjalnie pod potrzeby Twojej marki. Masz wpływ na skład, zapach, konsystencję, opakowanie i szatę graficzną. To opcja dla tych, którzy chcą się wyróżnić i stworzyć unikalny produkt. Z kolei white label to gotowe formuły, które możesz oznaczyć swoim logo – bez konieczności projektowania od podstaw. To rozwiązanie szybsze i tańsze, idealne na start lub testowanie rynku.

Dlaczego warto wybrać produkcję kontraktową?

Produkcja kosmetyków na zlecenie to wygoda i bezpieczeństwo. Doświadczeni producenci dbają o zgodność z przepisami, jakość surowców i proces technologiczny. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje kosmetyki są bezpieczne, skuteczne i gotowe do wprowadzenia na rynek. Możesz skoncentrować się na budowaniu marki, marketingu i sprzedaży, zamiast zajmować się skomplikowaną logistyką. To również sposób na elastyczne skalowanie – od małych partii testowych po dużą produkcję.

Twoja marka – nasza produkcja

Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie tworzenia kosmetyków na zlecenie. Pomagamy na każdym etapie – od koncepcji, przez recepturę i projekt graficzny, aż po finalne opakowanie. Współpracujemy z laboratoriami, grafikami i drukarniami, aby zapewnić Ci gotowy produkt najwyższej jakości. Jeśli marzysz o własnej marce kosmetyków – to może być prostsze, niż myślisz.

krem nawilżający z bursztynem

Krem do rąk nawilżający z bursztynem 75 ml

15,00 

Naturalny krem do rąk stworzony został dla bardzo suchej skóry. Ekstrakt z bursztynu nawilży i ujędrni dłonie.

Hydrolat z szałwii 100 ml

Hydrolat z szałwii 100 ml

43,00 

Hydrolat z szałwii stymuluje cyrkulację limfy, matuje i dezodoryzuje skórę. Polecany dla cery tłustej, mieszanej i trądzikowej.

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej, telefonicznie lub mailowo. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, doradzi i pomoże w podjęciu decyzji dotyczącej współpracy lub zakupu produktów!

Produkcja kontraktowa/Private label:

+48 790 709 034

Sprzedaż hurtowa/dostawcy:

+48 780 035 095

Obsługa Klienta:

+48 790 709 035

Wyszukiwarka produktów