Laboratorium i historia marki

Laboratorium to serce naszej firmy. To tutaj powstają receptury naszych kosmetyków i ich produkcja. Wszystkie nasze produkty robione są ręcznie, zatem możesz być pewny, że kosmetyk który trafi do Twoich rąk zostanie odpowiednio przygotowany przez naszych specjalistów, a kosmetyk będzie świeży. U nas nic nie zalega na magazynach.

Ponadto, w naszym laboratorium:

  • nie używamy szkodliwego dla zdrowia i środowiska oleju palmowego,
  • nie testujemy surowców ani gotowych wyrobów na zwierzętach,
  • używamy wyłącznie naturalnych i przebadanych składników,
  • nie dodajemy sztucznych parabenów, silikonów, barwników ani substancji zapachowych czy ropopochodnych do naszych produktów,
  • segregujemy i wytwarzamy jak najmniej odpadów w trosce o środowisko,
  • zamykamy nasze kosmetyki w opakowaniach, które nadają się do recyklingu,
  • przestrzegamy zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej,
  • dokładamy wszelkich starań by nasze produkty były bezpieczne i działały na Twoją skórę jak najlepiej.

 

mgr Edyta Raczyńska

Prezes

Od 2008 roku działam jako przedsiębiorca lecz wypalenie zawodowe oraz chęć stworzenia czegoś doskonałego zrodziło potrzebę przebranżowienia. W związku z tym, że bliskie mi jest dbanie o środowisko „padło” na kosmetyki naturalne. Wiele razy odczuwałam wątpliwości czy wprowadzenie nowych produktów na rynek jest osiągalne lecz okazało się, że firma to ludzie. Dzięki niezwykłemu zespołowi, który z pełnym zaangażowaniem realizuje projekt „mira – naturalne kosmetyki rozpoznawalną marką” wszystko okazało się możliwe. Całemu zespołowi zależy na tym samym, czyli na stworzeniu pełnej gamy perfekcyjnych produktów i zadowoleniu naszych klientów, dzięki którym możemy czerpać satysfakcję z pracy.

 

dr n. o zdr. Grzegorz Raczyński

Dyrektor Naczelny

 Założyciel i twórca marki mira, Dyrektor Naczelny w zarządzie firmy PROSPER Sp. z o.o. produkującej certyfikowane kosmetyki naturalne, posiadająca własną gamę kosmetyków wyłącznie z naturalnych składników oraz zaangażowana w projekt wdrożenia nowych serii kosmetycznych na rynek. Z branżą medyczną związany od 2004 roku. Uczestniczy przy różnego rodzaju zabiegach oraz operacjach z dziedziny kardiologii w bloku operacyjnym z pracownią hemodynamiki Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Absolwent Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Prowadząc kilkuletnie badania nad wpływem promieniowania jonizującego na organizm jak i płeć, opisał jego negatywne działanie na skórę oraz strukturę DNA człowieka. Autor i współautor publikacji naukowych m.in. w Journal of Medical Diagnostic Methods czy przeglądzie lekarskim.

 

mgr Paulina Krzemińska

chemik

Od kiedy tylko pamiętam interesowałam się kosmetyką. Uwielbiam czytać składy i porównywać je ze sobą, a potem oczywiście testować. ;-) Postanowiłam połączyć pasję do kosmetyków z drogą zawodową. Ukończyłam studia chemiczne ze specjalnościami chemia kosmetyczna, analiza chemiczna i fizykochemia. Teraz swoją wiedzę wykorzystuję w pracy, gdzie z ogromną przyjemnością mogę tworzyć bezpieczne i naturalne kosmetyki.


***

Nasza firma to ludzie kochający kosmetyki, naturalną pielęgnację i ekologię! Jesteśmy pełni pasji i cieszymy się, że możemy się dzielić z Wami naszymi dziełami w postaci gotowych produktów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl