pielęgnacja naturalna brwi
 
MIRA Naturalne Kosmetyki i Pielęgnacja Brwi by Iwona Karyś
 
Nazywam się Iwona Karyś i jestem Stylistką Naturalnych Brwi. Od lat zajmuje się mało dotąd znaną dziedziną jaką jest Naturalna Stylizacja jak również Odbudowa Brwi. Pracuję techniką przywracania włosów na brwiach poprzez podcinanie ich nożyczkami oraz przy zastosowaniu pęsety.
 
Kiedy poznałam firmę MIRA zachwyciłam się ich naturalnymi produktami, składami i wiedzą. Naturalne komponenty genialnie przygotowują skórę przed i po zabiegu. Polecam każdemu do pielęgnacji domowej jak również gabinetowej. Przynoszą ulgę, mają prawdziwe naturalne zapachy i poprawiają stan skóry. Wspólnie z MIRA Naturalne Kosmetyki stworzyliśmy linię ściśle dedykowaną do odbudowy i pielęgnacji brwi. Nasze kosmetyki odżywiają, wzmacniają i stymulują wzrost włosa. Dbają nie tylko o piękny wygląd, ale również wpływają na ich kondycję.
 
Odbudowa jest procesem pobudzenia włoska na brwiach do ponownego wzrostu. Stworzyliśmy kosmetyki oraz znamy sposoby jak tego dokonać.
I są to techniki zupełnie Naturalne.
Kosmetyki do brwi powstałe z naszej współpracy pobudzają włosy na brwiach do wzrostu.

Dlatego  cieszymy się na tę współpracę. Będziemy tworzyć dla Was całą linię produktów naturalnych dedykowanych dla osób, które marzą o pięknych brwiach i zadbanej skórze.
 
Czego i Wam życzymy.
 
Iwona Karyś
Naturalna Stylizacja Brwi
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl